Technikum Budownictwa Regionalnego
Specjalność: budownictwo regionalne
Wychowawca klasy: mgr Kazimierz Mateja
- Chyc Czarniak Krzysztof
- Chyc Magdzin Wojciech
- Dorula Stanisław
- Gał Joanna
- Gąsienica Bartłomiej
- Handzel Anna
- Jędrol Wojciech
- Jurczakiewicz Jarosław
- Kozielec Tomasz
- Król Jan
- Kuliga Piotr
- Łyś Dariusz
- Majerczyk Janusz
- Stasik Michał
- Staszel Andrzej
- Staszel Tomasz
- Strama Józef
- Stróżak Marcin
- Trebunia Andrzej
- Zubek Wojciech
Absolwenci pięcioletniego Technikum Budowlanego
Wychowawca klasy: mgr Barbara Skrobot
- Bafia Jakub
- Bafia Maciej
- Błoniarz Sebastian
- Ciężczak Paweł
- Deja Jan
- Drozdowski Michał
- Frasunek Sylwia
- Gałdyn Paweł
- Hajduga Piotr
- Inglot Jarosław
- Jakubiec Marek
- Kozak Marek
- Maciata Wojciech
- Majewski Kacper
- Mąka Stanisław
- Mrożek Mateusz
- Nalepka Andrzej
- Pawlica Jan
- Porębski Jakub
- Pudzisz Piotr
- Sarna Wojciech
- Skowyra Bartłomiej
- Waksmundzki Bartłomiej
- Wicher Dorota
- Wykręt Piotr
Technikum Urządzeń Sanitarnych
Wychowawca klasy: mgr inż. Grażyna Szwarc
- Bubla Łukasz
- Burkat Andrzej
- Cisoń Paweł
- Czubiński Andrzej
- Długi Roman
- Figus Stanisław
- Florek Henryk
- Jabłońska Edyta
- Jabłoński Michał
- Jarząbek Jan
- Król Tomasz
- Łacek Krzysztof
- Michniak Janusz
- Molek Małgorzata
- Nędza Siaroś Krzysztof
- Papież Janusz
- Puzio Urszula
- Romaniak Sławomir
- Słodyczka Andrzej
- Święchowicz Paweł
- Tabaczyński Zbigniew
- Wirowski Jakub
Absolwenci trzyletniego Technikum Budowlanego po ZSZ
Wychowawca klasy: mgr inż. Maria Świerk
- Adamczyk Tomasz
- Baliczek Paweł
- Budz Andrzej
- Dziurdzik Daniel
- Dziwisz Piotr
- Guziak Dariusz
- Guziak Krzysztof
- Kabat Paweł
- Kamiński Robert
- Kapel Marcin
- Karpiel Bartłomiej
- Klimecki Marcin
- Kocik Piotr
- Kowalski Tomasz
- Krzyściak Leszek
- Łukaszczyk Rafał
- Makaryk Patryk
- Michniak Dariusz
- Pałasz Piotr
- Sas Mieczysław
- Słomczewski Daniel
- Skupień Stanisław
- Stasik Andrzej
- Stołowski Jan
- Ślusarz Sebastian
- Trybuła Paweł
Absolwenci trzyletniej Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Zawód: cieśla
Wychowawca klasy: mgr Wanda Pustelnik
- Bachleda Tomasz
- Bobak Klemens
- Brzeziński Paweł
- Galica Jakub
- Gondek Konrad
- Kowalczyk Tomasz
- Łukaszczyk Piotr
- Malacina Stanisław
- Malik Paweł
- Nędza Chotarski Andrzej
- Orzeł Mariusz
- Radomirovič Radomir
- Staniszewski Grzegorz
- Styrczula Józef
- Tatar Maciej
- Tuora Artur
- Wiatr Tomasz
Zawód: stolarz
Wychowawca klasy: Andrzej Bukowski
- Bocoń Sławomir
- Cikowski Szymon
- Chrobak Krzysztof
- Chramiec Piotr
- Cudzich Jan
- Fedro Jan
- Folwarski Łukasz
- Garczek Dariusz
- Gąsior Rafał
- Hełdak Henryk
- Janik Piotr
- Jarząbek Stanisław
- Jaremczuk Seweryn
- Karpiel Stanisław
- Kalata Marcin
- Kiernia Wojciech
- Kubiński Bartłomiej
- Łukaszczyk Krzysztof I
- Łukaszczyk Krzysztof II
- Możdżeń Łukasz
- Okruta Jacek
- Pawlikowski Przemysław
- Pilch Adrian
- Polakiewicz Tomasz
- Rafacz Marek
- Stoch Robert
- Smalec Maciej
- Styrczula Karol
- Twardosz Piotr
Zawód: monter instalacji sanitarnych
Wychowawca klasy: mgr Maciej Ejsmond
- Bieniek Kamil
- Cachro Zbigniew
- Chyc Daniel
- Chyc Maciej
- Cudzich Józef
- Floryn Władysław
- Gajewski Przemysław
- Gondek Andrzej
- Gutt Marek
- Hanula Piotr
- Kalafarski Jakub
- Kosek Marcin
- Krzysiak Marian
- Macura Andrzej
- Majerczyk Andrzej
- Marek Rafał
- Migiel Marcin
- Pachowicz Mariusz
- Płaza Marcin
- Rogowiec Michał
- Strama Jan
- Szaflarski Wojciech
- Terlecki Jarosław
- Wiercioch Artur
- Zelek Andrzej
- Świerczek Przemysław
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Mistrzostwa Sportowego
Zawód: stolarz galanterii drewnianej
Wychowawca klasy: Jan Gąsienica Roj
- Bobak Daniel
- Budz Marcin
- Gał Paweł
- Graca Michał
- Kruczek Paweł
- Miśkowiec Marek
- Oleksiuk Magdalena
- Ozarków Przemysław
- Pęksa Krzysztof
- Słodyczka Marek Maciej
- Sobczyk Grzegorz
- Trebunia Krzysztof
- Wysocki Łukasz
- Słodyczka Marcin
- Żołnierczyk Michał