TECHNIKUM BUDOWLANE “A”
WYCH. JOLANTA GUT
- Bachleda-Kubański Mateusz
- Bednarz Elżbieta
- Budz Natalia
- Franczyk Dariusz
- Franos Izabela
- Gryglak Jolanta
- Jaromin Mariola
- Jasionek Weronika
- Kaczmarczyk Łukasz
- Kamińska Ewelina
- Karpiel Maciej Robert
- Kois Anna
- Król Małgorzata
- Krzeptowska Anna
- Kuchta Natalia
- Lasak Krzysztof
- Leśniak Izabela
- Łapsa Kacper
- Małkuch Ewa
- Miętus Barbara
- Obrochta Bartłomiej
- Piekulska Karolina
- Sikoń Barbara
- Smętek Rozalia
- Stalmach Łukasz
- Stopka Bogdan
- Styrczula Andrzej
- Święty Katarzyna
- Urbaś Joanna
- Zapotoczna Kinga
- Zaremba Patrycja
TECHNIKUM BUDOWLANE “B”
–
WYCH. BOŻENA BERBEKA
- Antolak Adam
- Cesarz Józef
- Chowaniec Mateusz
- Dziadkowiec Stanisław
- Dzierzęga Maciej
- Dziuban Damian
- Franosz Kacper
- Jamrych Stanisław
- Kalata Michał
- Kapuściak Karol
- Kowalczyk Amadeusz
- Kromka Michał
- Macioł Mariusz
- Majerczyk Robert
- Michalik Marcin
- Molitorys Maciej
- Radecki Dawid
- Płaza Rafał
- Stoch Wojciech
- Strączek Marcin
- Styczeń Mateusz
- Świder Dawid
- Tkaczyk Dawid
TECHNIKUM BUDOWLANE “C”
WYCH. BARBARA ŁĘTOWSKA-HYŁA
- Chlebek Tomasz
- Furtak Mateusz
- Gąsienica-Fronek Mateusz
- Głowacki Bartłomiej
- Grela Marcin
- Jarończyk Michał
- Jarosz Mateusz
- Jarząbek Bartłomiej
- Jurczak Dariusz
- Komperda Łukasz
- Kubicki Jakub
- Łukaszczyk Wawrzyniec
- Łuszczek Krzysztof
- Łuszczek Paweł
- Mikrut Damian
- Naglak Filip Mateusz
- Pawlikowski Mariusz Paweł
- Pawlikowski Mateusz
- Strączek Adam
- Strączek Zbigniew
- Suwaj Kacper
- Wacław Rafał
- Zaliński Stanisław
- Żegleń Marek Stanisław
TECHNIKUM ARCHITEKTURY
KRAJOBRAZU
WYCH. ALEKSANDRA KARPIŃSKA
- Babiarz Katarzyna
- Deja Monika
- Janik Angelika
- Kalisz Agata
- Klejka Aneta
- Konstanty Michał
- Kopaczka Aneta
- Lańda Maciej
- Łaś Halina
- Marusarz Anna
- Michniak Bogusława
- Obrochta Anna
- Pawlak Edyta
- Pazdur Beata
- Różycka Joanna
- Słodyczka Anna
- Słodyczka Izabela
- Sołtys Monika
- Stokłosa Beata
- Traczyk Justyna
- Waliczek Paulina
- Walkosz Paulina
- Wójt Barbara
- Kuruc Renata
- Zawiła Maria
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA
Klasa A/C
WYCH. KATARZYNA CHOWANIEC
Klasa A (cieśla)
- Bator Krzysztof
- Blaszyński Adam
- Folfas Józef
- Gąsienica Stanisław
- Gruszka Mateusz
- Kiernia Piotr
- Margosiak Grzegorz Marek
- Miśkowicz Marek
- Molek Krzysztof
- Stasik Rafał
- Syc Paweł
- Twaróg Szymon
- Zwierz Rafał
Klasa C (monter instalacji i urządzeń sanitarnych)
- Bafia Maciej
- Gzik Kamil
- Leja Bartłomiej
- Ślęczka Bartłomiej
Klasa B (stolarz)
WYCH. MONIKA BASISTY
- Antoł Grzegorz
- Bednarz Przemysław
- Chowaniec Mateusz
- Gał Dariusz Stanisław
- Jankowski Michał
- Karpiel Łukasz
- Kłusak Andrzej
- Korabik Rafał
- Krupa Paweł
- Lasak Andrzej
- Łowisz Józef
- Migiel Marek
- Miłek Jan
- Nowak Piotr
- Sitarz Kamil
- Stoch Stanisław
- Stopka Tomasz
- Strama Dawid
- Szaflarski Jacek
- Szczepaniak Kamil
- Truchan Mariusz