TECHNIKUM BUDOWLANE “A”
WYCH.MARIA WIŚNIEWSKA
- Babeł Krzysztof
- Bobak Grzegorz Sebastian
- Bobak Krzysztof Paweł
- Bukowski Paweł
- Dzierżęga Łukasz Andrzej
- Galica Wojciech Jakub
- Gut Adam Stanisław
- Janik Marcin Stanisław
- Knapczyk Paweł Michał
- Kołton Krystian Jan
- Mastalski Kamil Piotr
- Michniak Paweł
- Nocoń Grzegorz Władysław
- Obyrtacz Stanisław
- Orawiec Kamil Franciszek
- Palider Małgorzata Maria
- Staszel Maksymilian Antoni
- Stoch Teresa Anna
- Stopka -Faktor Sylwia
- Styrczula Łukasz
- Styrczula Wojciech Paweł
- Suchowian Jan Szymon
- Świechowicz Piotr Rafał
- Tylka Maria
- Waliczek Wojciech Kamil
- Włodarz Marcin Piotr
- Wróbel Andrzej
TECHNIKUM BUDOWLANE “B”
WYCH. JACEK ŻBIK
- Boblak Anna
- Buńda Wojciech
- Fudala Kamil
- Galica Grzegorz
- Galica Wojciech
- Jezierczak Kamil
- Jędrszczyk Marek
- Karkoszka Piotr
- Krupa Michał
- Kubicki Maciej
- Lenart Paweł
- Łojek Michał
- Łukaszczyk Dawid
- Majerczyk Mateusz
- Michalak Mateusz
- Pawlikowski-Bulcyk Jakub
- Wilk Krzysztof
- Zaliński Krzysztof
- Zaliński Paweł
- Zubek Józef
LICEUM PROFILOWANE “A”
WYCH. ANDRZEJ STYCZEŃ
- Chrast Anna
- Chyc Halina
- Dyna Weronika
- Frączysty Maria
- Kramarz Wioletta
- Krzeptowska Dominika
- Kuruc Honorata
- Silan Amelia
- Stopka Sylwia
- Strama Maciej
- Walkosz Joanna
LICEUM PROFILOWANE “B”
WYCH.ELŻBIETA RÓG
- Borycki Jan
- Chowaniec Grzegorz
- Chruściel Bartłomiej
- Chyc Magdzin Tomasz
- Folfas Magdalena
- Gawlak Jan
- Gąsienica Sieczka Franciszek
- Gewont Marcin
- Kaleciak Paweł
- Kamiński Mariusz
- Kapica Małgorzata
- Kaczmarski Łukasz
- Klusa Dorota
- Krupa Krzysztof
- Leja Jolanta
- Łukaszczyk Franciszek
- Obyrtacz Andrzej
- Rzepka Wiesław
- Słodyczka Daniel
- Strączek Dawid
- Szeliga Barbara
- Waligóra Angelika
- Węglarczyk Karolina
- Węgrzyniak Grzegorz
- Wyrostek Mariusz
- Zaliński Tomasz
TECHNIKUM URZĄDZEŃ SANITARNYCH
WYCH. BARBARA SKROBOT
- Budz Dawid
- Chmielowski Adam
- Ciężczak Łukasz
- Dziubas Stanisław
- Furtak Wojciech
- Kaspruś Jarosław
- Kiszela Krystian
- Migiel Marcin
- Mrożek Piotr
- Palka Łukasz
- Rapacz Piotr
- Ustupski Józef
- Wyrostek Janusz
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWOD0WA
WYCH.KRZYSZTOF KOWACZ
Klasa A
- Gąsienica Jan Paweł
- Hełdak Piotr
- Klamerus Michał Łukasz
- Palider Adam
- Piecyk Piotr Jan
- Rzadkosz Jan
- Ustupski Władysław
- Sukta Mariusz
- Śmiałek Stanisław
Klasa C
- Iwaniec Andrzej Wiesław
- Kapel Daniel
- Łowisz Ryszard
- Łukaszczyk Paweł
- Majerski Łukasz Stanisław
- Malec Andrzej
- Sądelski Andrzej
- Skupień Stanisław
Klasa B
WYCH. MAŁGORZATA MIERCZAK
- Bobak Roger
- Bukowski Adam
- Chowaniec Rafał
- Chyc-Kuros Jan
- Domagała Krzysztof
- Gał Tadeusz
- Gołdyniak Stanisław
- Gruszka Wojciech
- Jędrol Krzysztof
- Kiernia Zbigniew
- Knapczyk Dawid
- Kukulak Adam
- Malec Andrzej
- Marusarz Krzysztof
- Masny Karol
- Miśkowiec Michał
- Obrochta Radosław
- Piczura Jan
- Ratułowski Paweł
- Stękała Krzysztof
- Stoch Michna Karol
- Struś Przemysław
- Toczek Rafał
- Topór Jan
- Strączek Mateusz Zbigniew
- Zięder Krzysztof